Dom O nas

Usługa

Kilka słów o nas
1 2 3 4 5 6 7 8 9

HeBei Xin-Tian Carton Machinery manufacturing co.,ltd

CangZhou Xin-Tian Packing Machinery Co., Ltd jest wyspecjalizowanym przedsiębiorstwem zajmującym się projektowaniem i produkcją maszyn do produkcji opakowań kartonowych. Jest to pierwsza maszyna produkowana w bazie maszyn północnego kartonu w Dongguan. Ponad dwadzieścia lat od jej powstania, incropation znajduje się w czołówce w dziedzinie badań, produkcji i eksploatacji. Wyższe sztaby inkorporacji słuchają uważnie i przyjmują sugestie i porady od dlientów w zakresie stosowania krajowych i międzynarodowych zaawansowanych technik i doświadczeń, i kładą nacisk na mniejszy koszt, wyższą wydajność i ekologiczne i praktyczne cechy produktów. W chwili obecnej, wprowadzanie prowadzi do różnych produktów klasy średniej i wysokiej prędkości drukarek i dłutarek wodnych, aby zaspokoić potrzeby różnych klientów. Od lat , nasze produkty sprzedają się dobrze i są mile widziane w Chinach, a duża ilość produktów została wywieziona do Korei Południowej, Rosji i krajów Azji Południowo-Wschodniej. Instytut Badań Maszyn Tekturowych został ustanowiony jako wspólna instytucja badawcza The Xin- Tian Cardboard Machinery Incorporation i HEBEI Industrial Technology University z najbardziej zaawansowaną technologią wykorzystywania i prod inteligentne i wysoko wydajne nowoczesne produkty techniczne.

Sklep produkcyjny


Nasze fabryki mają obrabiarki CNC (8 szt.), Frezujące, wiertarskie, impulsowe i inne, aby zapewnić produkowane wysokiej jakości, precyzyjne części zamienne do naszych maszyn.

Wallboard:

Użyliśmy stali CAST STEEL, a nie stali żeliwa. Skurcz i skurcz rozproszony nie występują w odlewanych stalach, ale mają za dużo odlewów ze stali sferoidalnej. Obsada stell jest kosztowna niż sferoidalna, ale wytrzymała, dectylowa i łatwa w obróbce. Nawet po malowaniu nie można zobaczyć materiału ze stali, ale użyliśmy dobrej staliwa, do produkcji wysokiej jakości maszyny jest celem mojej fabryki. Dlatego właśnie maszyna używała więcej niż 20 lat bez problemu.

Akcesoria

Do naszej maszyny używaliśmy znanych akcesoriów markowych.

Ceritifaction

Ładuję

W wystawie

Usługa

DLACZEGO WŁAŚNIE MY:

1. Wiele lat doświadczenia i doświadczenia zawodowego w projektowaniu i produkcji.

2. Projektować i dostosowywać zgodnie z wymaganiami klientów.

3. Wysoki poziom wydajności, jakości i niezawodności wszystkich urządzeń i usług.

4. Niezgodna jakość sprawdzona przez klientów zarówno w kraju jak i za granicą.

5. Rozsądne ceny bez obniżania wydajności produktów.

6. Zasadność zarówno w dostawie sprzętu, jak i pomocy technicznej przed i po sprzedaży.

7, mamy profesjonalną grupę, każdy dział ma profesjonalną pracę.

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

marki : XINTIAN

Ilość pracowników : 51~200

Coroczne wyprzedaże : 5Million-10Million

Rok założenia : 1999

pc Export : 80% - 90%

Usługowe

Xintian Carton Machinery angażuje się w pomoc klientom na całym świecie w budowaniu dochodowych relacji z Chin

1, Strategia sprzedaży i marketingu na całym świecie

1) Rozwijanie międzynarodowych dystrybutorów i przedstawicieli zagranicznych w celu reprezentowania naszego produktu, dzieląc się naszym zaangażowaniem w zakresie maszyn kartonowych.

2) Serdecznie witamy współpracę OEM / ODM i wzajemnie R & D dla każdego wyjątkowego i korzystnego produktu.

3) Pozyskujemy wiodące na świecie produkty i technologie, które tworzą partnerstwo typu win-win.

4) Ponad 20 sieci dystrybucji w głównej stolicy prowincji i Chinach stworzyło teren do reprezentowania naszych produktów.

2, Logistyka dla światowej firmy z Szanghaju

1) Znajduje się w mieście Cangzhou, najbardziej rozwiniętym gospodarczym i uprzemysłowionym obszarze północnych Chin.

2) 200 tys. Ton z Tianjin dzięki wydajnej sieci logistycznej pozwala sprawnie dostarczać przesyłki naszym klientom.

3, Technologia i gwarancja jakości dla naszych klientów.

1) Certyfikowany przez ISO9001, CE itp.

2) Doskonała kontrola jakości, aby zagwarantować, że nigdy nie będzie żadnych odchyleń od wysokich standardów naszych produktów.

3) Staramy się dostarczać produkty najwyższej jakości o sprawdzonej, długiej żywotności, niezawodnej wydajności i płynnej pracy w zakresie obowiązków i wartości dodanej.

Odpowiadamy na twoje zapytania w ciągu 24 godzin od poniedziałku do soboty, wyślij nam dzisiaj e-mail, a my jesteśmy gotowi, aby pomóc ci w twojej prośbie.

Firma Zespół

Jesteśmy zespołem profesjonalistów posiadających dziesięciolecia doświadczenia w przemyśle i podjęliśmy inicjatywę wprowadzenia technologii urządzeń diabetologicznych i kardiologicznych, zapewniających opłacalne rozwiązania w tej dziedzinie.

Instytut Badań Maszyn Tekturowych został ustanowiony jako wspólny instytut badawczy Inwentaryzacji Maszyn Tekturowych Xin-Tian i HEBEI Industrial Technology University z najbardziej zaawansowaną technologią wykorzystywania i wytwarzania intelektualnych i wysoce wydajnych nowoczesnych produktów technicznych.

Nasz założyciel i lider Mr.LiXin został uznany jako odnoszący sukcesy przedsiębiorca. Miał karierę od 35 lat, z bezpośrednim doświadczeniem w branży.

Project Manager Mr.LiFeng i Mr.GaoLianqaing zdobyli wieloletnie międzynarodowe zarządzanie projektami inżynierskimi i wsparciem dla klientów, zapewniając naszym klientom cenny wkład do wspólnej pracy.

Nasza długofalowa przyszłość jest niezwykle ważna dla naszego kierownictwa i personelu. Dlatego w pełni doceniamy, że jest to niezbędne, aby w pełni zadowolić naszych klientów przez cały czas.

Kontakt

Adres: Dazhang, Lian Town, powiat Dongguang, miasto Cangzhou, prowincja Hebei, Chiny

Adres fabryczne:Dazhang, Lian Town, powiat Dongguang, miasto Cangzhou, prowincja Hebei, Chiny