Dom

CangZhou XinTian Packing Machinery CO.,LTD

Chiny CangZhou XinTian Packing Machinery CO.,LTD Certyfikaty
Chiny CangZhou XinTian Packing Machinery CO.,LTD Certyfikaty
Im Online Czat teraz

CangZhou XinTian Packing Machinery CO.,LTD

1 2 3 4 5 6 7 8
CangZhou XinTian Packing Machinery CO.,LTD CangZhou XinTian Packing Machinery CO.,LTD CangZhou XinTian Packing Machinery CO.,LTD CangZhou XinTian Packing Machinery CO.,LTD CangZhou XinTian Packing Machinery CO.,LTD CangZhou XinTian Packing Machinery CO.,LTD CangZhou XinTian Packing Machinery CO.,LTD CangZhou XinTian Packing Machinery CO.,LTD
BRAMA Honor

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : XINTIAN
Ilość pracowników : 51~200
Coroczne wyprzedaże : 5Million-10Million
Rok założenia : 1999
pc Export : 80% - 90%
CangZhou Xin-Tian Packing Machinery Co., Ltd jest wyspecjalizowanym przedsiębiorstwem zajmującym się projektowaniem i produkcją maszyn do produkcji opakowań kartonowych. Jest to pierwsza maszyna produkowana w bazie maszyn północnego kartonu w Dongguan. Ponad dwadzieścia lat od jej powstania, incropation znajduje się w czołówce w dziedzinie badań, produkcji i eksploatacji. Wyższe sztaby inkorporacji słuchają uważnie i przyjmują sugestie i porady od dlientów w zakresie stosowania krajowych i międzynarodowych zaawansowanych technik i doświadczeń, i kładą nacisk na mniejszy koszt, wyższą wydajność i ekologiczne i praktyczne cechy produktów. W chwili obecnej, wprowadzanie prowadzi do różnych produktów klasy średniej i wysokiej prędkości drukarek i dłutarek wodnych, aby zaspokoić potrzeby różnych klientów. Od lat , nasze produkty sprzedają się dobrze i są mile widziane w Chinach, a duża ilość produktów została wywieziona do Korei Południowej, Rosji i krajów Azji Południowo-Wschodniej. Instytut Badań Maszyn Tekturowych został ustanowiony jako wspólna instytucja badawcza The Xin- Tian Cardboard Machinery Incorporation i HEBEI Industrial Technology University z najbardziej zaawansowaną technologią wykorzystywania i prod inteligentne i wysoko wydajne nowoczesne produkty techniczne.

Sklep produkcyjny


Nasze fabryki mają obrabiarki CNC (8 szt.), Frezujące, wiertarskie, impulsowe i inne, aby zapewnić produkowane wysokiej jakości, precyzyjne części zamienne do naszych maszyn.

Wallboard:

Użyliśmy stali CAST STEEL, a nie stali żeliwa. Skurcz i skurcz rozproszony nie występują w odlewanych stalach, ale mają za dużo odlewów ze stali sferoidalnej. Obsada stell jest kosztowna niż sferoidalna, ale wytrzymała, dectylowa i łatwa w obróbce. Nawet po malowaniu nie można zobaczyć materiału ze stali, ale użyliśmy dobrej staliwa, do produkcji wysokiej jakości maszyny jest celem mojej fabryki. Dlatego właśnie maszyna używała więcej niż 20 lat bez problemu.

Akcesoria

Do naszej maszyny używaliśmy znanych akcesoriów markowych.

Ceritifaction

Ładuję

W wystawie

Usługa

DLACZEGO WŁAŚNIE MY:

1. Wiele lat doświadczenia i doświadczenia zawodowego w projektowaniu i produkcji.

2. Projektować i dostosowywać zgodnie z wymaganiami klientów.

3. Wysoki poziom wydajności, jakości i niezawodności wszystkich urządzeń i usług.

4. Niezgodna jakość sprawdzona przez klientów zarówno w kraju jak i za granicą.

5. Rozsądne ceny bez obniżania wydajności produktów.

6. Zasadność zarówno w dostawie sprzętu, jak i pomocy technicznej przed i po sprzedaży.

7, mamy profesjonalną grupę, każdy dział ma profesjonalną pracę.

Szczegóły kontaktu
CangZhou XinTian Packing Machinery CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Ms. Hellen Xing

Tel: 13930754007

Faks: 86-317-7592660

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)